Forum Klanu Scorpion - BW (Moria)

Opis forum


#1 2008-09-02 16:39:31

Clergyman

Wojownik Skorpiona

Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 3
Punktów :   

Rozbudowa Forum

11 osób zapisanych ale cosik mało sie wypowiada i korzysta.

Piszcie tutaj jakie waszym zdaniem działy mogłyby sie tu pojawić. W grze jestem totalnie nowy i zielony nie wiem co by sie tu mogło przydać jeszcze.

Offline

 

#2 2008-09-05 10:36:28

Polen

Wojownik Skorpiona

Zarejestrowany: 2008-08-27
Posty: 2
Punktów :   

Re: Rozbudowa Forum

moim skromnym zdaniem brakuje tutaj działów i dobrych spamerów. z reguły fora w takich grach służą do lepszego poznania (dział ogólny) czyli tematy takie jak poznajmy się lub przedstaw się, nazw może być tysiące ale chodzi głownie o parę słów o sobie żebyśmy mogli sobie mniej więcej wyobrazić osobę po drugiej stronie monitora w wyżej wymienionym dziale można dodać też tematy z zabawami forumowymi takimi jak "x czy y" itp do tego jakiś temacik o duperelach i już forum powoli powinno ożywać do tego dział z poradami doświadczonych kolegów. Można też dodać dział z fajnymi raportami, screnami itp. Zaprosić jeszcze sojuszników na forum i powinno hulać z reguły tak jest chyba że mamy do czynienia z nieaktywnymi graczami na co już rady nie ma
Pozdrawiam
Polen

Offline

 

#3 2008-09-05 11:49:53

Karmen

Starszy Klanu

Zarejestrowany: 2008-08-27
Posty: 15
Punktów :   

Re: Rozbudowa Forum

Ja jestem nie-aktywnym graczem Jestem facetem ale Cicho przecież gram kobietą i często jeszcze piszę jak kobieta żeby trzymać się roli. W ogóle to jak to zobaczy ktoś komu naściemniałem to mogę spalić cegłę. Więc najlepiej usuńcie to za jakiś tydzień A najlepszym sposobem żeby kogoś sobie wyobrazić jest link do naszej klasy

Offline

 

#4 2008-09-05 12:13:43

Polen

Wojownik Skorpiona

Zarejestrowany: 2008-08-27
Posty: 2
Punktów :   

Re: Rozbudowa Forum

no popatrzcie a juz myslałem czy nie zagadać a tu taka niespodzianka teraz to lepiej nie będę sobie wyobrażał bo wyjdzie mi dziwna postać ;D i komentarz będzie w stylu szatana hehehe

Offline

 

#5 2008-09-06 17:04:26

widla

Wojownik Skorpiona

Zarejestrowany: 2008-08-27
Posty: 3
Punktów :   

Re: Rozbudowa Forum

Siemano wedlog mnie to pomysl z nasza klasa bedzie oki wiedz podaje Tomasz Widlarz Raciborz-Köln zanim wyslesz zaproszenie to wyslij wiadomosc z nikiem z gry Pozdrawiam:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eb.pun.pl www.nbip.pun.pl www.justpro.pun.pl www.miasteczkodlacandy.pun.pl www.poke-mystery.pun.pl