Forum Klanu Scorpion - BW (Moria)

Opis forum


#1 2008-09-01 20:02:04

Karmen

Starszy Klanu

Zarejestrowany: 2008-08-27
Posty: 15
Punktów :   

Decyzje Karmen

Przyszłam do karczmy bo chcę żebyście zabrali głos jak macie inne zdanie lub dodatkowe wskazówki
Chodzi mi o taką sprawę :

Chcę dać wskazówki co do zbrojowni klanowej, wiem że nikt nie jest głupi ale kilka rzeczy lepiej nie wsadzać.
Jak nadal będę Vice to mam zamiar kontrolować od czasu do czasu co jest przydatne a co nie.
I taka 1 decyzja - NIE WSADZAć TAKICH RZECZY :

- Fn-Fal -dlatego że ta broń ma za mało ataków i duże wymagania, jak na razie nikt nie będzie tego używać
- Półautomat snajperski - można tylko na czyjeś życzenie a po oblegu wyrzucić ze zbrojowni
- Strzelba  - można tylko na czyjeś życzenie a po oblegu wyrzucić ze zbrojowni
- Piła łańcuchowa - jeszcze nie widziałam żeby ktokolwiek kożystał z tej broni

HMM NIE MA CHYBA SENSU WYMIENIAć DALEJ.

Ogólnie przedmioty NIE pożądane według mnie to tylko:   
Bronie palne, bronie dystansowe i bronie białe dwuręczne

* broń dwuręczna daje mniej niż 2 tak samo prefixowane bronie białe.

Dobra ! szybka decyzja Zbrojowni używamy tylko do rozbudowy kwadratów i wypraw.
Jak ktoś chce się uzbroić na czas oblężenia inaczej to niech napisze klanówkę żeby mu wrzucić to co sobie tam wymyśli np. szorty tropiciela bo do walki są lepsze od lekkich szortów rzezimieszka, Albo jakąś inną rzecz np. na klatę.

Wrzucajcie jakieś lepsze przedmioty takie które mają bardzo dobre prefixy/suffixy  (najlepiej 2 razy prefiksowane) np. zdobywcy, szaleńca, sztuki, męstwa, klanu, koncentracji, kontuzji ... tego typu wiecie o co chodzi (szaleńca lepsze od mądrości)

Oczywiście nie każdy od razu takie będzie miał wtedy wrzuca słabsze prefixy albo ... nic:P

Niech to będą Tylko takie przedmioty dzięki którym da się rozbudować budynki.

Jak ktoś będzie chciał iść na pielgrzymkę to niech pisze Klanówkę żeby mu wrzucić najlepsze przedmioty dodające pożądaną cechę

Nie napisałam tutaj jeszcze wszystkich moich przemyśleń, nie chcę się też wymądrzać

Kto chce się kłócić śmiało zapraszam jestem wyjątkowo wyrozumiała:angel:

Offline

 

#2 2008-09-02 16:40:49

Clergyman

Wojownik Skorpiona

Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 3
Punktów :   

Re: Decyzje Karmen

No i fajnie. Ja na razie nie mam pojęcia jak ta zbrojownia działa w praktyce. Wszystko co o niej wiem to z opisu na forach. Co do itemów to raczej masz racje moim zdaniem. Nie ma co śmiecić tylko dawać to co rzeczywiście komuś sie może przydać. Reszte lepiej rozwalić i zostawić sobie materiały na rytuały.

Offline

 

#3 2008-09-05 22:48:48

Karmen

Starszy Klanu

Zarejestrowany: 2008-08-27
Posty: 15
Punktów :   

Re: Decyzje Karmen

Zbrojownia klanowa, nareszcie ... dobrze że już jest, podczas gdy kiedyś byłam potrzebująca to teraz mogę wam pomóc, mi wystarcza posterunek policji na 10 poziomie i agencja ochrony na 12 które sama jestem w stanie wybudować dlatego nie brakuje mi aż tak bardzo pomocy od lepszych ode mnie ludzi.
A pielgrzymek nie lubię robić, no ale jak przychodzi mi jakaś ochota to na razie nie zdziałam zbyt wiele.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.303rdlsu.pun.pl www.icebiketeam.pun.pl www.rpkolonia.pun.pl www.osiedlesosnkowskiego.pun.pl www.soulsocietylife.pun.pl